Популярни FAQ

 Как мога да върна поръчана стока?

Вие като потребител имате право да се откажете от поръчаните стоки в срок от 14 дни от получаване на стоката, в случай , че те не са използвани - освен за проба (функционалност на стоката, съвпадане на размер), не е увредена цялостта на опаковката им и е запазен търговския вид (всички етикети, стикери и т.н. трябва да са на стоката), в който е получена и условията по чл.55 от ЗЗП. Връщането на стоката е за ваша сметка, трябва да ни дадете и банкова сметка по която ще си се възстанов сумата в срок от 14 дни.
Правото за връщане не се отнася за продукти попадащи под разпоредбите на чл.57 от ЗЗП.

Може да изберете:

Отказ от поръчка  или Замяна с друга стока

Стандартен формуляр, може да изтеглите от тук