Вход
и регистрация
Количка
Категории
0700 / 4 20 10 get-bg-skype
271.31 лв.

Купи на лизинг: 12мес. x 29.88 лв.

Безплатна доставка!

* Задължително поле

271.31 лв.

Купи на лизинг: 12мес. x 29.88 лв.

Спечели 271 точки при покупка

Tp-link Суич TL-SG3210 JetStream 8-портов Gigabit L2 Managed суич с 2 SFP слота

VRZ_TL-SG3210_VZ
(0 мнения от клиенти)| Добави мнение

Въпроси към продукта(0)

Наличност: На склад

271.31 лв.

Купи на лизинг: 12мес. x 29.88 лв.

  • Мес. вноска: 98.93 лв.
  • Мес. вноска: 52.44 лв.
  • Мес. вноска: 37.61 лв.
  • Мес. вноска: 29.88 лв.
  • Мес. вноска: 25.45 лв.

Mрежово решение идеално за малкия и среден бизнес. Oсигурява висока производителност, на корпоративно ниво....още информация

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Тази стока е включена в нашият магазин на: 07.11.2012
Последна актуализация е извършена на: 22.01.2017



Подробности

  • Интерфейс
    •  8х 10/100/1000Mbps RJ45 порта
    • (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
    • 2х 1000Mbps SFP слота
    • Конзола порт
  • Мрежи:
    • 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
    • 100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
    • 1000BASE-X: MMF, SMF
  • Bandwidth/Backplane: 20Gbps
  • MAC Address Table: 8k
  • Packet Buffer Memory: 512KB
  • Packet Forwarding Rate: 14.9Mpps
  • Jumbo Frame: 10240 Bytes
  • Качество на услугата:
    • Поддръжка 802.1p CoS/DSCP priority
    • Поддръжка 4 priority queues
    • Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
    • Port/Flow- based Rate Limiting
    • Voice VLAN
  • L2 Характеристики:
    •  IGMP Snooping V1/V2/V3
    • 802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
    • Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
    • Port isolation
    • BPDU filtering/guard
    • TC/Root protect
    • Loop back detection
    • 802.3x Flow Control
  • VLAN
    • Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
    • Port/ MAC/Protocol-based VLAN
    • GARP/GVRP
    • Management VLAN configuration
  • Контрол на достъпа
    •  L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
    • Time Range Based
  • Сигурност
    • IP-MAC-Port-VID Binding
    • IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
    • DoS Defence
    • Dynamic ARP inspection (DAI)
    • SSH v1/v2
    • SSL v2/v3/TLSv1
    • Port Security
    • Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Управление
    • Web-based GUI and CLI management
    • SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
    • RMON (1, 2, 3, 9 groups)
    • DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
    • CPU Monitoring
    • Port Mirroring
    • Time Setting: SNTP
    • Integrated NDP/NTDP feature
    • Firmware Upgrade: TFTP & Web
    • System Diagnose: VCT
    • SYSLOG & Public MIBS
  • Сертификати: CE, FCC
  • Изисквания за софтуер: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista или Windows 7, MAC OS, NetWare, UNIX или Linux.
  • Гаранция: 24 месеца

Характеристики

  • Производител: TP-LINK
  • Приложение: Rackmount
  • Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE802.3z
  • Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.1d
  • Съвместимост с мрежови стандарти: IEEE 802.1s
  • Сигурност: Time Range Based
  • Сигурност: L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address
  • Сигурност: Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
  • Сигурност: Port Security
  • Вид на монтаж: Декстоп




  • Bonus50  

    Напишете Вашето мнение

    Само регистрирани потребители, може да пишат мнения. Моля, влезте в профила си или се регистрирайте





    Bonus50  

    TBI Leasing
    • 3 месецаx98.93 лв.
    • 6 месецаx52.44 лв.
    • 9 месецаx37.61 лв.
    • 12 месецаx29.88 лв.
    • 15 месецаx25.45 лв.
    TBI Leasing за редовни клиенти
    • 3 месецаx97.72 лв.
    • 6 месецаx51.68 лв.
    • 9 месецаx36.76 лв.
    • 12 месецаx29.10 лв.
    • 15 месецаx24.64 лв.
    Моля, поълнете необходимите данни и оператор ще се свърже с вас. За кредит могат да кандидатстват: физически лица - пълнолетни български граждани или постоянно пребиваващи чужденци с регулярни доходи или юридически лица. Можете да получите кредит само с данни от личната карта и подписано „Искане-декларация за потребителски кредит" и попълнен "Въпросник". Попълнените документи заедно с копие на личната карта и написано и подписано "Вярно с оригинала!" изпратете сканирани на е-майл: tbi@get.bg. Ние ще се свържем с Вас за подробности по поръчката. Има ограничение за категориите стоки - например детски играчки, бижута, дрехи, софтуер. Допълнителна такса от 10 лева за транспортиране и обработка на документите. Заплаща се при подписване на договора.




    Bonus50  

    Въпроси за продукт

    Задайте въпрос

    Няма въпроси към продукта !

    Други стоки от категорията

    Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки