Вход
и регистрация
Количка
Категории
0700 / 4 20 10 get-bg-skype

SFP Module TP-LINK TL-SM321B 1000Base-BX WDM Bi-Directional

VRZ_TL-SM321B_VZ
(0 мнения от клиенти)| Добави мнение

Въпроси към продукта(0)

Наличност: Не е налично

62.42 лв.
  • Производител: TP-LINK
  • Производителност: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Свързване: Single-mode Fiber
  • Интерфейс: LC/UPC
  • Производителност: Data Rate 1.25Gbps up to 10km
  • Свързване: Fiber Type 9/125 μm
  • Захранване: 3.3V
  • Сертификати: FCC, CE
  • Работна температура: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
  • Температура на съхранение: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)...още информация
  • БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
    Тази стока е включена в нашият магазин на: 23.04.2016
    Последна актуализация е извършена на: 09.10.2016



    Подробности

    1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module, LC connector, TX:1310nm/RX:1550nm, single-mode, 10km, 24 месеца

    Характеристики

  • Производител: TP-LINK
  • Производителност: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
  • Свързване: Single-mode Fiber
  • Интерфейс: LC/UPC
  • Производителност: Data Rate 1.25Gbps up to 10km
  • Свързване: Fiber Type 9/125 μm
  • Захранване: 3.3V
  • Сертификати: FCC, CE
  • Работна температура: 0℃~40 ℃ (32 ℉~104℉)
  • Температура на съхранение: -40℃~70 ℃ (-40 ℉~158℉)




  • Bonus50  

    Напишете Вашето мнение

    Само регистрирани потребители, може да пишат мнения. Моля, влезте в профила си или се регистрирайте





    Bonus50  

    Въпроси за продукт

    Задайте въпрос

    Няма въпроси към продукта !

    Други стоки от категорията

    Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки