Вход
и регистрация
Количка
Категории
0700 / 4 20 10 get-bg-skype
56.05 лв.
Безплатна доставка!
Спечели 56 точки при покупка
ИЛИ

SFP модул MikroTik S-RJ01, 1.25G, RJ45 GE, up to 100 meter

VRZ_S-RJ01_VZ
(0 мнения от клиенти)| Добави мнение

Въпроси към продукта(0)

Наличност: На склад

Само 2 останали

56.05 лв.

MikroTik S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M модул, съвместим с повечето Gigabit SFP устройства на пазара. ...още информация

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
Тази стока е включена в нашият магазин на: 22.07.2016
Последна актуализация е извършена на: 23.02.2017



Подробности

MikroTik S-RJ01 is RJ45 SFP 10/100/1000M модул, съвместим с повечето Gigabit SFP устройства на пазара.

Производител: 
MIKROTIK
Гаранция: 
12 месеца ( юридически лица ) / 24 месеца ( физически лица )
Критерии за валидност на гаранцията: 
Гаранционна карта/Сериен номер
Цвят: 
Aluminium
Приложение: 
  • За бизнеса
Интерфейс: 
  • Cabel Multi-mode Fiber
Тип: 
  • 50/125μm or 62.5/125μm Multi-mode
Съвместимост с мрежови стандарти: 
  • IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Мрежови характеристики: 
  • LC/UPC
Скорост на сериен трансфер на данните: 
  • 1.25Gbps
Сертификати: 
  • IC
  • FCC

Напишете Вашето мнение

Само регистрирани потребители, може да пишат мнения. Моля, влезте в профила си или се регистрирайте





Bonus50  

Въпроси за продукт

Задайте въпрос

Няма въпроси към продукта !

Други стоки от категорията

Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки