Вход
и регистрация
Количка
Категории
0700 / 4 20 10 get-bg-skype
70.78 лв.
Безплатна доставка!
Спечели 70 точки при покупка
ИЛИ

SC fiber Converter - TP-Link MC100CM

VRZ_MC100CM_VZ
(0 мнения от клиенти)| Добави мнение

Въпроси към продукта(0)

Наличност: На склад

Само 2 останали

70.78 лв.
  • Производител: TP-LINK
  • Интерфейс: 1 100M SC/UPC port
  • Производителност: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
  • Производителност: Half Duplex Flow Control (Backpressure)
  • Интерфейс: 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • Производителност: Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Дължина на вълната: RX: 1310nm
  • LED индикатор: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • Захранване: Power Adapter 2.5W
  • Сертификати: FCC, CE, RoHS...още информация
  • БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
    Тази стока е включена в нашият магазин на: 23.04.2016
    Последна актуализация е извършена на: 22.01.2017



    Снимки на продукта

    Подробности

    10/100Mbps RJ45 to 100Mbps multi-mode SC fiber Converter, Full-duplex,up to 2Km, switching power adapter, chassis mountable, 24 месеца

    Характеристики

  • Производител: TP-LINK
  • Интерфейс: 1 100M SC/UPC port
  • Производителност: Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x)
  • Производителност: Half Duplex Flow Control (Backpressure)
  • Интерфейс: 1 100M RJ45 port (Auto MDI/MDIX)
  • Производителност: Half/Full-Duplex transfer mode for FX port
  • Дължина на вълната: RX: 1310nm
  • LED индикатор: PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD
  • Захранване: Power Adapter 2.5W
  • Сертификати: FCC, CE, RoHS




  • Bonus50  

    Напишете Вашето мнение

    Само регистрирани потребители, може да пишат мнения. Моля, влезте в профила си или се регистрирайте





    Bonus50  

    Въпроси за продукт

    Задайте въпрос

    Няма въпроси към продукта !

    Други стоки от категорията

    Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки