Вход
и регистрация
Количка
Категории
0700 / 4 20 10 get-bg-skype
65.62 лв.
Безплатна доставка!
Спечели 65 точки при покупка
ИЛИ

MiniGBIC модул TP-LINK TL-SM311LS

VRZ_TL-SM311LS_VZ
(0 мнения от клиенти)| Добави мнение

Въпроси към продукта(0)

Наличност: На склад

Само 2 останали

65.62 лв.
  • Мрежови характеристики: LC/UPC
  • Сертификати: FCC
  • Производител: TP-LINK
  • Приложение: За бизнеса
  • Интерфейс: Single-mode Fiber
  • Предаване на данни: Max. Cable Length 10 км
  • Метод на комутация: Wave Length 1310nm
  • Сертификати: CE
  • Захранване: 3.3V
  • Тип: 9/125 μm Single-mode...още информация
  • БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА
    Тази стока е включена в нашият магазин на: 23.04.2016
    Последна актуализация е извършена на: 09.12.2016



    Подробности

    TP-Link Gigabit SFP модул, Single-mode, LC interface, до 10км, 24 месеца гаранция.

    Характеристики

  • Мрежови характеристики: LC/UPC
  • Сертификати: FCC
  • Производител: TP-LINK
  • Приложение: За бизнеса
  • Интерфейс: Single-mode Fiber
  • Предаване на данни: Max. Cable Length 10 км
  • Метод на комутация: Wave Length 1310nm
  • Сертификати: CE
  • Захранване: 3.3V
  • Тип: 9/125 μm Single-mode




  • Bonus50  

    Напишете Вашето мнение

    Само регистрирани потребители, може да пишат мнения. Моля, влезте в профила си или се регистрирайте





    Bonus50  

    Въпроси за продукт

    Задайте въпрос

    Няма въпроси към продукта !

    Други стоки от категорията

    Pazaruvaj - Надежден помощник за покупки